Hakkımızda

PGS Sulama Sistemleri,  Firmamız, 2005 yılında çok ortaklı yapıdan ayrılan Serkan GÖZÜM tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzun ana amacı, Peyzaj mimarlığı kavramının içinde yer alan, otomatik sulama sistemleri konusunda 
yurt dışı projelerde yer almak ve konusunda uzman, aranan bir firma olmanın yanı sıra, yapısal ve bitkisel peyzaj taahhüt işlerini gerçekleştirmektir.

MİSYONUMUZ

Dünya'da ve Türkiye'deki görev aldığımız projelerde, güvenilir ileri teknoloji ürünü, kalitesi standartlarla tescilli ürünlerini, müşterilerinin beklentilerinden fazlasını gerçekleştirmek için kullanmaktır.

VİZYONUMUZ

Her alanda kendimizi sürekli yenileyerek, faaliyet alanları içinde olan otomatik bahçe sulama sistemleri konusunda, akla gelen ilk firmalardan biri olmak, kurum kimliğini oluşturmak ve sürdürmektir.

20161029_145609_edited_edited.jpg

Serkan Gözüm

Kurucu/Peyzaj Mimarı

1991 yılında Ankara Üni.Ziraat Fak.Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun oldu.1996 yılında itibaren peyzaj sektöründe bulunmaktadır. 2005 yeni bir oluşuma giderek PGS Sulama'yı kurmuştur. Yurt dışı projelere ağırlık verip ABD standartlarında uzmanlaşmıştır.

20161029_145609_edited.jpg

Fatime Gözüm

Şirket Müdürü

10 yılı aşkın süreyle Bilkent Holding bünyesinde satış sonrası hizmetlerde yönetici olarak çalışmıştır. 2011 yılında PGS Sulama bünyesine katılmıştır. İdari ve mali işlerden sorumlu şirket ortağıdır.